Dla poczatkujących" /> Problem z ROM-em, jak zainstalować inny? HTC Touch HD (T8282) - Dla poczatkujących - forum.mobione.pl - Android - Windows mobile - modyfikacje

Autor Wątek: Problem z ROM-em, jak zainstalować inny? HTC Touch HD (T8282)  (Przeczytany 2105 razy)

Offline Tomiko90

• Wizytator
  • Podziękowań: 0
Problem z ROM-em, jak zainstalować inny? HTC Touch HD (T8282)
« dnia: Wtorek, 14 Sierpień 2012, 10:08 »
Witam. Posiadam telefon HTC Blackstone (HD T8282) i mam aktualnie na nim zainstalowany ROM eXperience by bysio co mnie nie satysfakcjonuje. Nie mogę normalnie podgłosić ani ściszyć np: muzyki, bo przycisk volume działa jako przewijanie tekstu, przy robieniu zdjęć, zoom jest niemożliwy, telefon muli, zawiesza się (najczęściej przy odtwarzaczach) itp. Poradźcie mi co mam na nim zainstalować by wszystko działało normalnie, sprawnie i w ogóle chciałbym wszystko w nim zaktualizować także windows.

Telefon kupiłem niedawno na jednym ze znanych portali aukcyjnych, dodam jeszcze, że jest to mój pierwszy tak "nowoczesny" telefon. Poprzednim moim najnowszym telefonem był LG ku 990i, czyli tak naprawdę rupieć. W poszukiwaniu ROM-u i sposobie instalacji przeszukałem cały internet, ale nie ma jakiejś konkretnej instrukcji a nie chcę sobie sprzętu zniszczyć, więc pomocy szukam tutaj. Dodam jeszcze, że już wykonałem hard reset i nic się nie poprawiło jeżeli chodzi o zamulenie, karta pamięci to Kingston 4GB

Offline KATwawa

• Core
  • Podziękowań: 32
  • HTC Leo HyperDroidGBX-v12 by KATwawa
Odp: Problem z ROM-em, jak zainstalować inny? HTC Touch HD (T8282)
« Odpowiedź #1 dnia: Wtorek, 14 Sierpień 2012, 14:33 »
Instrukcję zmiany systemu powinieneś znaleźć bez problemu, gorzej z systemem bo większość linków wygasło, a nikt już nie kucharzy WM na HD
do 666 postów i nic nie napisze wiecej :D

forum.mobione.pl - Android - Windows mobile - modyfikacje

« Odpowiedź #1 dnia: Wtorek, 14 Sierpień 2012, 14:33 »

Offline Tomiko90

• Wizytator
  • Podziękowań: 0
« Odpowiedź #2 dnia: Wtorek, 14 Sierpień 2012, 18:44 »
Dzięki za pomoc, ogarnąłem już wszystko ;)

forum.mobione.pl - Android - Windows mobile - modyfikacje

« Odpowiedź #2 dnia: Wtorek, 14 Sierpień 2012, 18:44 »