Autor Wątek: Widziałem ten film - polecam  (Przeczytany 21185 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mobi

• Administrator
  • Core
  • Podziękowań: 351
  • HTC Wizard/HTC HD2/HTC Kaiser/SGS3/HTC ONE E8
Odp: Widziałem ten film - polecam
« Odpowiedź #165 dnia: Niedziela, 10 Luty 2013, 17:32 »
Siedmiu Psychopatów :) inaczej.

Offline utak3r

• Global Moderator
  • Core
  • Podziękowań: 140
  • Samsung Note 4
« Odpowiedź #166 dnia: Sobota, 20 Kwiecień 2013, 16:15 »
Oblivion Official Trailer #3 (2013) - Tom Cruise, Morgan Freeman Movie HD

Niepamięć (Oblivion):
Zgrabny miks klasyki sf, z bardzo wyraźnym wpływem Philipa K. Dicka, Fallouta, Matriksa, Seksmisji ;) Wall-E i... komunizmu ;) Nie jest to arcydzieło, ale ogląda się to bardzo przyjemnie, a nora królicza sięga dość głęboko i raczej nieprzewidywalnie... Piękne widoki, warto to obejrzeć w wielkim formacie.

Are you an effective team?

Offline ★tomaszkap★

• GZU
  • Core
  • Podziękowań: 29
  • [Avatar-Sawyer]TAB 10.1,SamsungGalaxySII,MSI Wind
« Odpowiedź #167 dnia: Sobota, 20 Kwiecień 2013, 16:55 »
Kupiłem właśnie bilety, mam nadzieję, że się nie zawiodę. Na Twoje ryzyko utak3r :) A i biorę żonę chociaż nie wiem czy się jej spodoba.
pacnij mnie
Samsung Galaxy SII 16GB i Samsung Galaxy Tab 10.1 16gb -  JellyBeanRom ICS by Toldo

Offline mobi

• Administrator
  • Core
« Odpowiedź #168 dnia: Sobota, 20 Kwiecień 2013, 17:42 »
Wczoraj obejrzałem sobie Plan doskonały (Inside Man) nawet ciekawy, dobra obsada.

Offline Wall-E

• Core
  • Podziękowań: 118
  • Nokia Lumia 1520 | Colorovo CityTab Supreme 10.1
« Odpowiedź #169 dnia: Sobota, 20 Kwiecień 2013, 17:55 »
Niepamięć (Oblivion):
Zgrabny miks klasyki sf, z bardzo wyraźnym wpływem [...] Wall-E i... komunizmu
Mnie do tej produkcji proszę nie mieszać... chyba, że jako skrajnego komunistę  :p

Offline ★tomaszkap★

• GZU
  • Core
« Odpowiedź #170 dnia: Sobota, 20 Kwiecień 2013, 21:23 »
Jestem właśnie po i mi się bardzo podobał. Żonie trochę mniej, ale też zadowolona.
pacnij mnie
Samsung Galaxy SII 16GB i Samsung Galaxy Tab 10.1 16gb -  JellyBeanRom ICS by Toldo

Offline utak3r

• Global Moderator
  • Core
  • Podziękowań: 140
  • Samsung Note 4
« Odpowiedź #171 dnia: Sobota, 20 Kwiecień 2013, 23:27 »
uff  :ok:

Offline Wall-E

• Core
  • Podziękowań: 118
  • Nokia Lumia 1520 | Colorovo CityTab Supreme 10.1
« Odpowiedź #172 dnia: Niedziela, 18 Sierpień 2013, 21:18 »
Niepamięć (Oblivion):
Zgrabny miks klasyki sf, z bardzo wyraźnym wpływem Philipa K. Dicka, Fallouta, Matriksa, Seksmisji ;) Wall-E i... komunizmu ;) Nie jest to arcydzieło, ale ogląda się to bardzo przyjemnie, a nora królicza sięga dość głęboko i raczej nieprzewidywalnie... Piękne widoki, warto to obejrzeć w wielkim formacie.
Tak wracając do zaszłości... Faktycznie warto popaczać a opis (pomimo swojego poprzedniego komentarza) popieram w 483% :)

Ale nie o to, nie o to, nie o to...  ;)

SKYLINE

Produkcja z 2010... Na film trafiłem raczej przypadkiem...

Cytując opis:
Nad Los Angeles pojawiają się dziwne, zimno niebieskie światła. Po wschodzie słońca nasilają się, wyciągając ludzi na zewnątrz budynków, którzy jak ćmy lecą do nich, przyciągani nieznaną siłą. Z godziny na godzinę populacja Los Angeles zaczyna znikać we wnętrzach przerażających, latających obiektów, które metodycznie penetrują miasto w poszukiwaniu ukrywających się ludzi. Jarrod (ERIC BALFOUR) i Elaine (SCOTTIE THOMPSON) dzień wcześniej wyruszyli do LA na urodziny najlepszego przyjaciela Jarroda, Terry’ego (DONALD FAISON). Po przybyciu na miejsce, wraz z jego dziewczyną, Candice (BRITTANY DANIEL) rozpoczyna się impreza. Teraz tylko pierwotny instynkt przetrwania może pomóc umknąć tysiącom gigantycznych stworów, które nawiedziły miasto w poszukiwaniu ludzi. Obcy o różnych dziwacznych kształtach wydają się być niezniszczalni. W thrillerze "Skyline" koniec świata nastąpi… tuż za oknem.
Hmmmmm... Jakby to powiedzieć...

Owszem... Trailer i opis są git... super... a nawet "o jezuuuu"...
Reszta, niestety, to w większości kalka z War of the Worlds (Wojna światów) - są obcy, porywają ludzi dużymi maszynami, są praktycznie niepokonani (przynajmniej na początku)... Kto paczał na WotW ten znajdzie tam zajebiaszczo dużo inspiracji onym filmem.
Ale tutaj jedna niespodziewajka... Film się nie kończy... Dokładnie tak - nie kończy się żadnym konkretem. Urywa się w miejscu dającym pole do popisu własnej wyobraźni... Hmmmm... chyba za dużo napisałem...

Jeśli ktoś lubi przez półtorej godziny jeść danie typu "ziemniaki z kotletem i surówką" to film przetrwa - w innym przypadku raczej po półgodzinie zrezygnuje...

Offline ★tomaszkap★

• GZU
  • Core
« Odpowiedź #173 dnia: Niedziela, 18 Sierpień 2013, 21:22 »
Widziałem, ale zakończenie dosyć ciekawe.
pacnij mnie

Offline lukash4

• Świeżak ;)
  • *
  • Podziękowań: 1
« Odpowiedź #174 dnia: Sobota, 04 Styczeń 2014, 20:35 »
Ostatnio oglądałem m in. "Sztanga i cash" - dosyć ciekawy a jeśli zaznaczymy ,że film oparty na prawdziwych wydarzeniach to naprawdę szalona historia ;)

Offline nigol2303

• Wizytator
  • Podziękowań: 0
« Odpowiedź #175 dnia: Wtorek, 21 Styczeń 2014, 19:18 »
Ostatnio byłam w kinie na filmie "Biegnij chłopcze biegnij" - mi się podobał, bo lubię filmy o takiej tematyce, aczkolwiek spodziewałam się czegoś lepszego :)
Jeśli ktoś kocha nas aż tak bardzo, to nawet jak odejdzie na zawsze, jego miłość będzie nas zawsze chronić

Offline mobi

• Administrator
  • Core
« Odpowiedź #176 dnia: Czwartek, 01 Styczeń 2015, 20:03 »
Filmu nie widziałem, bo dopiero jest 30.01 ale i tak polecam, komedia 2015 roku, zabawa gwarantowana

Offline mobi

• Administrator
  • Core
« Odpowiedź #177 dnia: Czwartek, 01 Styczeń 2015, 20:05 »
A tak przy okazji, to nie polecam Lucy oraz Equalizera, nuda straszna, D.W. - to jego pierwszy film, w którym mnie totalnie rozczarował.