Autor Wątek: Widziałem ten film - polecam  (Przeczytany 21168 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline peejay

• GZU
  • Core
  • Podziękowań: 34
  • SGS2 JB 4.1.2 Stock
Odp: Widziałem ten film - polecam
« Odpowiedź #45 dnia: Piątek, 11 Listopad 2011, 22:11 »
dokładnie tak jak napisałeś - z komediami jest jak z horrorami niestety - ciężko trafić na "to coś".
szczerze i moim zdaniem ofkors - obie części kac vegas są słabe. owszem, kilka tekstów się znalazło przy których się uśmiechnąłem, ale overall rating dla mnie niski, kojarzy mi się trochę z dowcipami szymona majewskiego, który nie wie kiedy przestać i bezsensu przedłuża i praktycznie tłumaczy każdy dowcip, zamiast urwać w momencie gdy są szanse na rozbawienie widza. z "ostatnich" filmów lepsze jest np. "horrible bosses" [jeśli dopsz pamiętam tytuł - "szefowie wrogowie"], "hot fuzz" zdecydowanie lepiej się oglądało, nie mówiąc już o "kick-ass", albo "scott pilgrim vs the world". po tych filmach nie musiałem co prawda zmieniać pampersa [dziś ciężko nagrać komedię która mogłaby śmieszyć tak jak filmy sprzed lat], ale też nie musiałem szybko odpalać innego filmu, by nie mieć wrażenia zmarnowanego wieczoru :msz: aaa, tak przy okazji - kac vegas może się wydawać zabawny, bo jest tam zabawny grubasek [umownie nazwijmy go zak galifakimaki - nigdy nie potrafimy sobie z małżonką przypomnieć jego nazwiska ;)] - a jeśli o niego chodzi - to lepiej zarzucić "operation: endgame" [zak jest tam co prawda chwilami widoczny, ale statystycznie ciut częściej się uśmiechałem na tym filmie, mimo, iż spodziewałem się zupełnego dna ;)]. z częściej widocznym zakiem na ekranie - "due date" ["zanim odejdą wody"] wywoływał zdrowszego banana na twarzy :)
nie wiedzieć czemu przypomniał mi się też tytuł "undercover brother" - też było w nim kilka scen przy których się uśmiałem.
nie kojarzę obecnie filmu, przy którym miałem klasycznego ROTFLa, ale sporo było takich, przy których nie myślałem "o boże ile to jeszcze będzie trwało" ;)
o, jeszcze mi się przypomniało - "tenacious d: pick of destiny" - tylko nie umiem powiedzieć teraz na 100% czy podobał mi się przez dowcipy blacka, czy raczej przez warstwę muzyczną, czy może przez połączenie obu ;)
« Ostatnia zmiana: Piątek, 11 Listopad 2011, 22:54 wysłana przez peejay »
home is where the hard disk is | silence! i design you! | [9]™
żona się bawi: SGS2 JB 4.1.2 Stock

Offline Bushidoadas

• Senior
  • Podziękowań: 12
  • Lumia 820
« Odpowiedź #46 dnia: Piątek, 11 Listopad 2011, 22:15 »
kac vegas jak najbardziej w porządku,ale 2 część już tak nie zachwyca no chyba,ze zdjęcia na sam koniec ;D
Ja proponuje 2 filmy :
[ HD ] 21 Trailer 1
oraz jesli trzeba bedzie zobaczyc jakas komedie romantyczna to polecam ten film
Friends With Benefits (2011) - Official Trailer

Offline peejay

• GZU
  • Core
  • SGS2 JB 4.1.2 Stock
« Odpowiedź #47 dnia: Piątek, 11 Listopad 2011, 22:21 »
o! "21" fajny fajny, potwierdzam - a przy okazji Kevina przypomniał mi się tytuł na faktach:
"W krainie pieniądza"
co prawda komedią nazwać tego nie można, ale pamiętam że były zabawne momenty :)

Offline mobi

• Administrator
  • Core
  • Podziękowań: 351
  • HTC Wizard/HTC HD2/HTC Kaiser/SGS3/HTC ONE E8
« Odpowiedź #48 dnia: Sobota, 12 Listopad 2011, 13:01 »
"szefowie wrogowie"- oglądałem, cieniawka, kilka dosłownie gagów, pod tym względem Kac był lepszy, takich gagów było więcej, Kac w Bangkoku  jest plagiatem, nic nowego nie wnosił, dno.

Offline Bushidoadas

• Senior
  • Lumia 820
« Odpowiedź #49 dnia: Środa, 16 Listopad 2011, 15:30 »
wczoraj lecial na Polsacie...elegancki
Watch the trailer for "Lakeview Terrace"

Offline Bushidoadas

• Senior
  • Lumia 820
« Odpowiedź #50 dnia: Piątek, 25 Listopad 2011, 09:50 »
Killer Elite dla osób lubiących kino akcji,dzieje sie i to dużo :
Elita zabójców / Killer Elite (2011) - [ ZWIASTUN / TRAILER ] Napisy PL + HD

Poniżej jeszcze jeden film trochę z stary ale warto zobaczyć z uwagi,na to ze dostali kilka cennych nagród m.in Oskara

Slumdog Millionaire - Trailer

chociaż wtedy myślałem,ze pewniakiem do Oskara będzie film z Bradem Pittem

Ciekawy przypadek Benjamina Buttona

no ale jednak nie.Jeśli chodzi o Oskary to kolejnym filmem,który warto zobaczyć jest Historia Króla Anglii.Mail on pewne
problemy

The Kings Speech - Official Trailer
« Ostatnia zmiana: Piątek, 25 Listopad 2011, 11:31 wysłana przez Bushidoadas »

Offline Bushidoadas

• Senior
  • Lumia 820
« Odpowiedź #51 dnia: Niedziela, 25 Grudzień 2011, 08:24 »
Ja myśle,że komentarz jest zbędny do tego filmu

Home Alone Trailer

Offline skrobel

• Global Moderator
  • Core
  • Podziękowań: 43
« Odpowiedź #52 dnia: Wtorek, 27 Grudzień 2011, 22:43 »
Ja może mniej świątecznie:
the last samurai trailer

Nie żebym był fanem Toma Cruise'a, ale ten film naprawdę dobrze się ogląda. Niebanalny, a jednocześnie nie specjalnie skomplikowany. Nie trzeba przy nim myśleć. Jeśli ktoś jeszcze nie oglądał (film ma już parę lat) to zdecydowanie polecam.
Sprzęt:
HTC One

Ulubiony: HTC Touch Pro2
ROM: Jackos ROM PLK

Offline Bushidoadas

• Senior
  • Lumia 820
« Odpowiedź #53 dnia: Wtorek, 27 Grudzień 2011, 22:46 »
a ja juz myślałem,ze cos nowego czego jeszcze nie widzialem.Niestety widziałem,ale chyba sobie raz jeszcze zobaczę bo już mniej wiecej zapomniałem o czym był ale pamietam,ze fajny byl  :haha:

Offline Budniu

• Administrator
  • Core
  • Podziękowań: 226
  • Nokia Lumia 820│Motorola Xoom 2 ME
« Odpowiedź #54 dnia: Wtorek, 27 Grudzień 2011, 22:49 »
Ja tam czekam na następną część Mission Imposible (ma się lkada chwila pojawić na rynku).

Offline Bushidoadas

• Senior
  • Lumia 820
« Odpowiedź #55 dnia: Wtorek, 27 Grudzień 2011, 22:54 »
Ja tam czekam na następną część Mission Imposible (ma się lkada chwila pojawić na rynku).
Już jest w kinach.
Ja ewentualnie polecam film, który moze jeszcze puszczaja w kinach.Zobaczcie zwiastun :
Kaznodzieja z Karabinem / Machine Gun Preacher - zwiastun HD PL (2011)

Offline peejay

• GZU
  • Core
  • SGS2 JB 4.1.2 Stock
« Odpowiedź #56 dnia: Wtorek, 27 Grudzień 2011, 23:40 »
btw last samuraja - stary ale jary, choć "z fillmów samurajskich" zdecydowanie wygrywa u mnie: Hero teaser trailer

nie sposób także nie wspomnieć o Ghostdogu, choć zapewne ten klimat wszystkim nie podejdzie [u mnie również ma miejsce w "hall of fame"]
GHOST DOG : The Way Of The Samurai - Trailer ( 1999 )

Offline skrobel

• Global Moderator
  • Core
« Odpowiedź #57 dnia: Środa, 28 Grudzień 2011, 00:06 »
Sęk w tym, że mi nie chodziło o tematy samurajskie - zwłaszcza nie takie, gdzie bohaterowie fruwają przecząc prawom fizyki. Po prostu film mnie wciągnął sam w sobie, nie przez sceny walki, których w sumie nie jest tak dużo, tylko tak po prostu... ;)

A u mnie w Hall of Fame po wsze czasy będzie... Back to the Future :D
Sprzęt:
HTC One

Offline peejay

• GZU
  • Core
  • SGS2 JB 4.1.2 Stock
« Odpowiedź #58 dnia: Środa, 28 Grudzień 2011, 00:23 »
kumam kumam, jeno jak tylko zobaczyłem ostatniego samuraja, to od razu zapaliła mi się lampka przy Hero ;)
fakt, latają trochę dalej i wyżej niż zwykle - ale choć normalnie mi to też przeszkadza - IMHO historia świetnie opowiedziana, a zdjęcia i muzyka/efekty doskonale współgrają z epickością całej produkcji. swego czasu myślałem, że "Red Cliff" go przebije, ale poza tym, że trwał prawie 5h [mówię o oryginale, nie wersji europejskiej, skrojonej jak tylko się dało] i był raczej bardziej realistyczny i hmm "historyczny" - nadal Hero jest numero uno.

ogólnie wszystko co dotyczy w jakiś sposób tematu "samurajskiego" [sorry, że znowu sprowadzam całość do tego słowa, ale wisz ocb ;)] jest u mnie raczej na wygranej pozycji - ze względu na to, że przeważnie są to opowieści o takim poziomie honoru i oddania, o jaki mam wrażenie - ciężko w tzw "dzisiejszych realiach", tylko podziwiać tych ludzi.

Offline skrobel

• Global Moderator
  • Core
« Odpowiedź #59 dnia: Środa, 28 Grudzień 2011, 10:22 »
Z ostatnim zdaniem zgadzam się rękami i nogami  :ok:
I szczerze mówiąc to właśnie w tym filmie mnie przekonało...
« Ostatnia zmiana: Środa, 28 Grudzień 2011, 10:26 wysłana przez skrobel »
Sprzęt:
HTC One