Autor Wątek: Windows Phone Device Manager - coś jak ActiveSync i WindowsMobileDeviceCenter  (Przeczytany 10435 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Budniu

• Administrator
  • Core
  • Podziękowań: 226
  • Nokia Lumia 820│Motorola Xoom 2 ME
Odp: Windows Phone Device Manager - coś jak ActiveSync i WindowsMobileDeviceCenter
« Odpowiedź #15 dnia: Czwartek, 08 Grudzień 2011, 11:24 »
Na kompie nie wiem czy to pomoże (możesz spróbować). Po instalce powinieneś zrobi restart kompa i po restarcie jeżeli program się nie uruchomi z autostartu to odpalić go ze skrótu lub z pliku programu z folderu z nim (uważaj tylko bo nie jest on w Program Files tylko w c:/Windows). W chwili gdy go odpalisz i on się uruchamia podłącz telefon pod USB, wtyczka się zainstaluje sama.

Offline tomson

• Świeżak ;)
  • *
  • Podziękowań: 0
Odp: Windows Phone Device Manager - coś jak ActiveSync i WindowsMobileDeviceCenter
« Odpowiedź #16 dnia: Piątek, 09 Grudzień 2011, 23:48 »
Dalej nie działa. ale po kolei. Chodzi o wersje 1.3 bo taka najnowsza udalo mi sie sciagnac. Wiec probowalem uruchomic program na wiele sposobów. Z podłączonym telefonem i odłączonym. Z podłączonym w czasie instalacji itp itd. I jedyne co zauważyłem ze gdy mam włączone Zune i odpalę program to zune się zamyka a wyskakuje mi okienko o konfiguracji programu. Po chwili okienko znika i tyle.

Offline Budniu

• Administrator
  • Core
« Odpowiedź #17 dnia: Sobota, 10 Grudzień 2011, 00:09 »
Wersja 1.3 Ci nie zadziała z Mango, jedyna kompatybilna wersja to 1.7 do której dostaniesz link, jak Julien-owi wpłacisz dotację min 5 euro PayPal-em. Da Ci wtedy dożywotni dostęp do jego zasobów.

Offline tomson

• Świeżak ;)
  • *
  • Podziękowań: 0
« Odpowiedź #18 dnia: Sobota, 10 Grudzień 2011, 00:24 »
chyba jednak wole poczekać aż wyjdzie pełna wersja za free

Offline Budniu

• Administrator
  • Core
« Odpowiedź #19 dnia: Sobota, 10 Grudzień 2011, 00:27 »
Możesz poczekać, jak sobie życzysz. Ja tam nie mogłem się doczekać i jeszcze na etapie preNoDo i mu wpłaciłem, a dostęp mam do wszystkiego do dzisiaj.

Offline Budniu

• Administrator
  • Core
« Odpowiedź #20 dnia: Piątek, 16 Grudzień 2011, 07:18 »
Od wczoraj mamy wersję 1.8
Version 1.8.0.0

Public release
    Full access to apps isolated storage
    Show toast notification when an action requires to launch TouchXperience
    Bugfixes
Do pobrania oczywiście ze strony autora.

Offline Wall-E

• Core
  • Podziękowań: 118
  • Nokia Lumia 1520 | Colorovo CityTab Supreme 10.1
« Odpowiedź #21 dnia: Poniedziałek, 25 Listopad 2013, 01:19 »
Super wygląda... szkoda, że dedykowany dla WP7.5 bo z przyjemnością bym takie narządko przytulił...  :gwm:

Enyłej... Wersja 1.10 jest u autora.