Autor Wątek: Oprogramowanie gps śledzące wm2003SE  (Przeczytany 2439 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marcin1989

• Świeżak ;)
  • *
  • Podziękowań: 0
  • ...
Oprogramowanie gps śledzące wm2003SE
« dnia: Piątek, 20 Czerwiec 2014, 15:23 »
Witam

Odświeżam trochę zapomniany dział :) Mam pytanie jest jakiś sprawny działający program pod windows mobile 2003se smartphone śledzący telefon i wysyłający współrzędne smsem? Większość jakie przetestowałem an szybko nie działa z wm2003, jest szansa, że jest jeszcze jakiś, który ruszy na tym archaicznym systemie?
HTC Typhoon WM6.5 by ALEUT || C600 WM 5 PL I-mate || I-mate Sp5m WM 6.1 RoseRom || HTC Universal WM 6.1 8.71 :(

Offline mobi

• Administrator
  • Core
  • Podziękowań: 351
  • HTC Wizard/HTC HD2/HTC Kaiser/SGS3/HTC ONE E8
Odp: Oprogramowanie gps śledzące wm2003SE
« Odpowiedź #1 dnia: Sobota, 21 Czerwiec 2014, 21:55 »
Jeżeli w googlu nie znajdziesz nic, to wątpię, żeby ktoś coś takiego napisał ostatnio.

Offline Marcin1989

• Świeżak ;)
  • *
  • Podziękowań: 0
  • ...
Odp: Oprogramowanie gps śledzące wm2003SE
« Odpowiedź #2 dnia: Niedziela, 22 Czerwiec 2014, 12:32 »
Jest ciężko, nawet mam wm 6.5 na nim, ale też jest problem. Jedyne co to wygrzebałem jeszcze jednego c600 wgrałem tam wm 6.1 pro i bawię się remote trackerem, ale coś mi krzaczy błędami przy próbie wysłania lokalizacji gps. Znasz może jakiś podobny program do niego? Chodzi mi o wysłanie smsa i otrzymania czy to na smsa, emaila danych ze współrzędnymi.  Wywala mi taki błąd. Z językiem polskim sobie poradziłem, trzeba było poprawić kilka błędów bo nie chciał się odpalić, ale z tym nie wiem o co chodzi. Aha netframework 3.5 siedzi w tym romie, rom to [Tornado] WM6.1 Pro H3r1 by Ham3r
rt.exe
XmlException
Root element is missing.

w System.Xml.XmlTextReaderImpl.Throw(Exception e)
w System.Xml.XmlTextReaderImpl.ThrowWithoutLineInfo(Int32 res)
w System.Xml.XmlTextReaderImpl.ParseDocumentContent()
w System.Xml.XmlTextReaderImpl.Read()
w System.Xml.XmlTextReader.Read()
w System.Xml.XmlReader.MoveToContent()
w System.Data.DataSet.ReadXml(XmlReader reader, Boolean denyResolving)
w System.Data.DataSet.ReadXml(String fileName)
w JVUtils.CellDB.GetCoordinates(String mnc, String mcc, String cellID, String lac, String signalStrength)
w CommonDLL.RTCommon.GetMessageFromCellDB()
w CommonDLL.RTCommon.GetTextToSendFromNonGPS()
w rt.RTMain.mi_MessageReceived(Object sender, MessageInterceptorEventArgs e)
w rt.RTMain.RTMain_Load(Object sender, EventArgs e)
w System.Windows.Forms.Form.OnLoad(EventArgs e)
w System.Windows.Forms.Form._SetVisibleNotify(Boolean fVis)
w System.Windows.Forms.Control.set_Visible(Boolean value)
w System.Windows.Forms.Application.Run(Form fm)
w rt.Program.Main(String[] args)

Edit: Haha, a jednak działa, zmieniłem chyba cell id na google pobawiłem się ustawieniami gps i zaczęło śmigać. Ciekawe tylko jak ze stabilnością tego, czy nadaje się do śledzenia samochodu.

Jeszcze jedna sprawa, zna ktoś jakiś program w stylu my mobiler, ale na pocketa, żebym sterował universalem tornado via bt?
« Ostatnia zmiana: Niedziela, 22 Czerwiec 2014, 14:48 wysłana przez Marcin1989 »
HTC Typhoon WM6.5 by ALEUT || C600 WM 5 PL I-mate || I-mate Sp5m WM 6.1 RoseRom || HTC Universal WM 6.1 8.71 :(