Autor Wątek: Instrukcja do słuchawek BT Siemens HHB-750  (Przeczytany 3466 razy)

Offline killcabbie

• Global Moderator
  • Core
  • Podziękowań: 15
  • iPad, iPod touch, Defy
Instrukcja do słuchawek BT Siemens HHB-750
« dnia: Czwartek, 19 Lipiec 2007, 16:38 »
Niedawno można było dostać na Allegro słuchawki bluetooth Siemens HHB-750. Jako że dobrze działają z PDA jako zestaw słuchawkowy lub słuchawki stereo, a cena była okazyjna sporo ludzi je kupiło (był o tym wątek na PDAclub). Choć nowiutkie, były to golasy bez pudełka i instrukcji, a w dodatku okazało się że instrukcja jest na sieci nie do zdobycia. Na szczęście kolega który kupił sobie takie słuchawki w normalnym zestawie w pudełku i z manualem po polsku był tak uczynny że wypożyczył mi tą książeczkę do zeskanowania, a więc kto kupił bez instrukcji - niech się częstuje.

HHB-750.pdf (1,6MB)

Offline Globus

• GZU
  • Core
  • Podziękowań: 32
  • HTC Sensation & HD2 & M8
Odp: Instrukcja do słuchawek BT Siemens HHB-750
« Odpowiedź #1 dnia: Czwartek, 19 Lipiec 2007, 17:18 »
http://allegro.pl/item216646919_stereo_bluetooth_siemens_hhb_750_fvat.html te słuchawki??

W sumie ciekawe, bo mają też mikrofon :]

Jeśli ktoś ma takie cudo to moze napisać jak sie sprawują?? nie chodzi mi o jakość dzwięku, bo i tak koncowki sluchawkowe zmienie, chodzi o wydajnosc baterii, jakieś mocowanie, bo widze, że kabelek nie jest za dlugi.. itp itd..

Proszę o ogólne wrażenia :)
« Ostatnia zmiana: Czwartek, 19 Lipiec 2007, 17:28 wysłana przez Globus »
Sprzęt:HTC M8
ROM:stock

forum.mobione.pl - Android - Windows mobile - modyfikacje

« Odpowiedź #1 dnia: Czwartek, 19 Lipiec 2007, 17:18 »

Offline killcabbie

• Global Moderator
  • Core
  • Podziękowań: 15
  • iPad, iPod touch, Defy
« Odpowiedź #2 dnia: Czwartek, 19 Lipiec 2007, 18:44 »
dokładnie są to te słuchawki

co do baterii to nie powiem jak długo trzyma, jest to jeden paluszek AAA więc pewnie pojemnością nie grzeszy ale można zapakować akumulatorek, instrukcja podaje max. 8h grania i 450h standby

mocowanie - jest z tyłu metalowy klips którym można przyczepić odbiornik do paska lub kieszeni, same słuchawki żadnego zamocowania nie mają w sensie przyczepienia gdzieś mikrofonu, trzymają się raczej w uszach :] natomiast gdy nie używamy zestawu całość można ładnie poskładać, bo w odbiorniku jest specjalne wycięcie na słuchawki w którym przylegają one na magnes

jeśli chodzi o jakość dźwięku i ogólną hm, kompatybilność to u mnie działają bardzo dobrze z telefonami siemensa, w S55 jako zestaw słuchawkowy, a w SL75 jako zestaw i słuchawki stereo - ładnie grają, jak ktoś zadzwoni wyświetla się nazwa z książki, jak gra - wyświetla się tytuł utworu itp. Natomiast kolega który używa ich z Nokią E65 nie jest zadowolony, mówi że kijowa jakość muzyki i nic mu się nie wyświetla, ani utwory ani dzwoniące numery. Na kompie grają mi znośnie, jakość taka sobie ale nic nie przerywa, nie laguje, zasięg na cały pokój (mówiąc o jakości porównuję te same słuchawki wpięte bezpośrednio pod kartę i pod to ustrojstwo)
Do pocketa nie udało mi się ich podłączyć, niby je zobaczył, ale krzyczy że nie oferują żadnych usług

więcej opinii jest na pdaclub (moge podać linka? http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=71052.0) wynika z nich że z różnymi sprzętami chodzą z różnym skutkiem, co w sumie mogę potwierdzić :]
z siemensem SL75 perfekcyjnie mi się spasowały, szkoda że z ipaqiem nihuhu
« Ostatnia zmiana: Czwartek, 19 Lipiec 2007, 18:46 wysłana przez killcabbie »

forum.mobione.pl - Android - Windows mobile - modyfikacje

« Odpowiedź #2 dnia: Czwartek, 19 Lipiec 2007, 18:44 »