Autor Wątek: motorola a925  (Przeczytany 1968 razy)

Offline PLum

• GZU
  • Swojak
  • Podziękowań: 3
  • ja i moja Michalinka
motorola a925
« dnia: Środa, 17 Październik 2007, 10:12 »
Witam,

czy ktos posiada i jak sie na tym modelu prezentuje automapa
i wogole modul gps ?

lupus

• Gość
Odp: motorola a925
« Odpowiedź #1 dnia: Środa, 17 Październik 2007, 10:55 »
posiadał :) jakieś 4 lata temu  :)
działa w miarę dokładnie, nie zamula
szybko zamieniłm na SE P910i (podobna cena a większe możliwości-mało softu na UIQ działa ma ww motoroli), a w tyj chwili wolałbym P990i

forum.mobione.pl - Android - Windows mobile - modyfikacje

« Odpowiedź #1 dnia: Środa, 17 Październik 2007, 10:55 »

Offline leszekcce

• Senior
  • Podziękowań: 3
  • MWg Atom Life, Nokia E71, Acer Aspire One 150
« Odpowiedź #2 dnia: Środa, 14 Listopad 2007, 16:58 »
A ja ją miałem ze 2 lata temu, niestety wbudowany GPS nie złapał mi ani raz zasięgu :)

« Odpowiedź #2 dnia: Środa, 14 Listopad 2007, 16:58 »

Offline kmit

• Swojak
  • Podziękowań: 5
  • M3000 @ Nothin Special Final + 2GB Transcend
« Odpowiedź #3 dnia: Środa, 14 Listopad 2007, 18:08 »
Zakupiłem taki 3 lata temu, miałem go równo rok (co do dnia :P, tak się jakoś złożyło), automapy na nim nie uruchomisz.
Jest na nią kilka programów do GPS'u (np. Route 66, Mapview, Smartcom) ale zbyt szałowe to one nie są.

Sam GPS uruchomiłem kilka razy dla testu i nawet działał, ale dosyć długo się łączył (wada chyba wszystkich tel. z wbudowanym GPSem) i czasami był problem żeby wogóle uzyskać połączenie (pochmurne niebo, wysokie bloki itp., dokupienie specjalnego kabla/anteny pomagało)

Był to mój pierwszy "palmtop" i nie jedną noc przy nim zmarnowałem i jak na tamte czasy byłem pod wrażeniem, ale szczerze mówiąć to lepiej dozbierać do jakiegokolwiek PDA z WM, bo w tej motce GPS to tylko namiastka.

Bateria trzyma megakrótko (dlatego są dwie w zestawie), mało RAMu i dosyć słaby procesor ponadto model jest już dosyć wiekowy i nie ma do niego akcesoriów i ze wsparciem technicznym cienko. Z tego co pamiętam miał sporo "bolączek".

Jak chcesz poczytać coś więcej to polecam forum matrax: http://www.matrax.net/forum/forumdisplay.php?f=56

Offline utak3r

• Global Moderator
  • Core
  • Podziękowań: 140
  • Samsung Note 4
« Odpowiedź #4 dnia: Środa, 14 Listopad 2007, 19:16 »
Sam GPS uruchomiłem kilka razy dla testu i nawet działał, ale dosyć długo się łączył (wada chyba wszystkich tel. z wbudowanym GPSem) i czasami był problem żeby wogóle uzyskać połączenie (pochmurne niebo, wysokie bloki itp., dokupienie specjalnego kabla/anteny pomagało)

To jest problem nie tyle wbudowanego GPSa, tylko tego, że stare chipsety miały bardzo słabą czułość, i na dobrą sprawę potrzebowały anteny zewnętrznej. Dopiero SiRF Star III zmienił tą sytuację...

« Odpowiedź #4 dnia: Środa, 14 Listopad 2007, 19:16 »