Dla poczatkujących" /> Glofiish ETEN M700 - Początkujący użytkownik - Dla poczatkujących - forum.mobione.pl - Android - Windows mobile - modyfikacje

Autor Wątek: Glofiish ETEN M700 - Początkujący użytkownik  (Przeczytany 2210 razy)

4R13L

• Gość
Glofiish ETEN M700 - Początkujący użytkownik
« dnia: Sobota, 05 Wrzesień 2009, 18:35 »
Witam.
Ostatnio zakupiłem na aukcjach allegro wymieniony w temacie telefonik i właśnie czekam aż poczta polska go dostarczy :) Ten telefonik jest moją pierwszą przygodą z telefonami typu PDA oraz Windows mobile. Wcześniej używałem jedynie telefonów nokii i postanowiłem spróbować czegoś innego. Jeśli chodzi o te tematy to jestem zielony, dlatego też poszukiwałem for tematycznych i jedynie na Waszym znalazłem najwięcej informacji, jednak aby je zrozumieć trzeba być zaawansowanym użytkownikiem w tym temacie.
Dlatego chciałbym zapytać:
1. Czy mógłby mi ktoś z Was wskazać gdzie mogę znaleźć jakiś poradnik, przewodnik, w którym mógłbym dowiedzieć się czegoś na temat tych urządzeń i poznać wskazówki które pomogą mi w obsłudze np telefonu Glofiish ETEN M700?
2. Czy mógłbym otrzymać wskazówki na temat tego co powinienem zrobić gdy otrzymam już ten telefonik, tzn. wgrywanie łatek, aplikacji, aby działał wydajnie i stabilnie? Czy powinienem zmienić WM (obecnie wgrany jest "Windows Mobile 5.0 for Pocket PC z AKU 3.2.") na nowszą wersję? Czy nie potrzeba?
Będę wdzięczny za każdą odpowiedź. :ok:
Dziękuję i pozdrawiam. :)

Offline utak3r

• Global Moderator
  • Core
  • Podziękowań: 140
  • Samsung Note 4
Odp: Glofiish ETEN M700 - Początkujący użytkownik
« Odpowiedź #1 dnia: Sobota, 05 Wrzesień 2009, 18:38 »
Witamy :)

Ostatnio zakupiłem na aukcjach allegro wymieniony w temacie telefonik

to nie jest "telefonik"  :8)

1. Czy mógłby mi ktoś z Was wskazać gdzie mogę znaleźć jakiś poradnik, przewodnik

http://pda2day.pl/
To jest darmowe czasopismo, w którym między innymi jest prowadzony taki właśnie poradnik dla tych, co trzymają urządzenie z Windows Mobile w ręku po raz pierwszy.

Co do drugiego pytania, najpierw poczytaj sobie i oswój się, na zmianę ROMu zawsze przyjdzie czas :)

Offline Budniu

• Administrator
  • Core
  • Podziękowań: 226
  • Nokia Lumia 820│Motorola Xoom 2 ME
Odp: Glofiish ETEN M700 - Początkujący użytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Sobota, 05 Wrzesień 2009, 18:47 »
Witamy na mobione.pl :hi:
1. Używaj wyszukiwarki to ułatwia życie po wpisaniu hasła "m700" tutaj lista wyników do wyboru do koloru, masa pytań, masa tematów i problemów - rozwiązanych bądź nie, ale to juz musisz sam poczytać.
2.
tzn. wgrywanie łatek
broń boże jeżeli mają to być spolszczające łatki tylko mulą lepiej wgrać nowy ROM tj. system operacyjny.
Czy powinienem zmienić WM (obecnie wgrany jest "Windows Mobile 5.0 for Pocket PC z AKU 3.2.") na nowszą wersję?
Nie jest to niezbędne, ale ja bym polecił Ci, żebyś zmienił ROM na WM 6.1. Wśród linków, do których podałem Ci link powyżej jest parę na temat zmiany romu, poczytaj uważnie i Powodzenia.

utak3r wyprzedziłeś mnie  o-

Offline Kainycaj

• Wizytator
  • Podziękowań: 0
glofiish m700 zacina sie przy wlaczaniu
« Odpowiedź #3 dnia: Niedziela, 19 Grudzień 2010, 17:09 »
Gdy włączam mojego m700 to pojawia sie napis glofiish m700, potem logo WM6 i sie zacina, dalej nic sie nie dzieje, po jakieś minucie jest tylko jakiś dźwięk i nic,cały czas to logo WM6. Co mam robić ?
Tym telefonem pocieszyłem sie zaledwie 1 dzień . Proszę o szybka odpowiedz

Offline Budniu

• Administrator
  • Core
  • Podziękowań: 226
  • Nokia Lumia 820│Motorola Xoom 2 ME
Odp: glofiish m700 zacina sie przy wlaczaniu
« Odpowiedź #4 dnia: Niedziela, 19 Grudzień 2010, 17:55 »
Co mam robić ?
Poszukać i poczytać :kosa: