Autor Wątek: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje  (Przeczytany 911590 razy)

Offline wlodar123

• Swojak
  • Podziękowań: 5
  • Jeśli ci pomogłem kliknij na "podziękuj"
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #13770 dnia: Sobota, 11 Kwiecień 2020, 08:53 »
Cześć :)
Żyje tutaj ktoś jeszcze? :)
Bawicie się nadal może w wgrywanie custom romów, roota itd. na Androidzie?  ::)
Bo... Ja nie wiem... Jeżeli po prostu nie "zdziadziałem" w tym temacie, to jak dla mnie (I mojej starej już, jakby nie było S9) zabawa w robienie roota czy wgrywanie customa jest... ... Chyba tylko stratą czasu i w moim przypadku aplikacji Samsunga, których to używam. Wszystko co mi potrzeba do tej pory zawsze udawało się obejść bez robienia roota.
Wyłączanie zbędnych usług, czy na przykład moja "proteza" co do drenażu baterii (w S9) poprzez zmianę min. ustawień czasu aktywacji trybu Doze- nie potrzebowało roota. W Samsungu Galaxy S9 jak wiadomo Exynos normalnie ciągnie więcej prądu chyba nawet od betoniarki. Dopiero wymuszenie deep doze zaraz po wyłączeniu ekranu, które to akurat działa bardzo skutecznie na ten procesor + inne małe modyfikacje= pobór przy wył. ekranie spadł aż o połowę! (z średnio 1,2%/h do 0,5- 0,6%/h)   8) Po nocy przedtem, jak go "coś wzięło", to potrafiło spadać nawet 11% a czasem i więcej.  >:( Aktualnie przez noc nie odważy się "zjadać" więcej, jak 3% (max 4%). :P
Wgrywanie custom roma być może ma rację bytu, ale chyba tylko w klamotach z najniższej półki, gdzie być może zyska się odrobinę wydajności. Robienie roota w dzisiejszych czasach, bez jakiegoś konkretnego, nie do osiągnięcia bez tego celu to chyba tylko więcej strat, jak to warte :) Ale to tylko moje zdanie  ;)
+++SGS9+++

forum.mobione.pl - Android - Windows mobile - modyfikacje

Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #13770 dnia: Sobota, 11 Kwiecień 2020, 08:53 »