Autor Wątek: Przydatne i śmieszne aplikacje na iPhone - wątek informacyjny  (Przeczytany 38415 razy)

Offline skrobel

  • Global Moderator
  • Core
  • *****
  • Podziękowań: 43
Odp: Przydatne i śmieszne aplikacje na iPhone - wątek informacyjny
« Odpowiedź #60 dnia: Wtorek, 02 Październik 2012, 09:22 »
Oj, lepiej nie. Ja żonie w ogóle o czymś takim nie mówiłem :D
Ale z tego co widziałem, to niektóre większe galerie mają swoje aplikacje, np. Galeria Motłochu, Galeria Krakowska, Sadyba Best Mall itd. Żadnej oczywiście nie pobierałem, ale wyobrażam sobie co w nich jest ;)
Sprzęt:
HTC One

Ulubiony: HTC Touch Pro2
ROM: Jackos ROM PLK

Offline karpiel

  • Świeżak ;)
  • *
  • Podziękowań: 0
Odp: Przydatne i śmieszne aplikacje na iPhone - wątek informacyjny
« Odpowiedź #61 dnia: Środa, 22 Styczeń 2014, 13:25 »
Mam tablet z Androidem oraz iPhone 5 na iOS, ot tak żeby wiedzieć jakie są różnice pomiędzy tymi dwoma systemami. Jeden i drugi system ma swoje wady i zalety. Wyższość Androida jest jednak widoczna, można to stwierdzić po aplikacjach i grach które są dostępne na oba systemy. Na iOS jest zdecydowanie mniej. Jeżeli chodzi o apki z których korzystam to jest to przede wszystkim nawigacja oraz system wczesnego ostrzegania: Yanosik. Świetna aplikacja dla kierowców (chociaż, nie za często przez nich użytkowana). Nawiguje i ostrzega przed zagrożeniami które mogą spotkać nas na drodze. Zainstalowałem sobie także iKasę do płacenia w Biedronce (jeden z moich ulubionych sklepów). W związku z tym, że lubię biegać zainstalowałem sobie RunKeeper - taki trener osobisty. Liczy przebyte kilometry, czas, tempo itd.
Jeżeli potrzebuje czegoś konkretnego to zwykle wchodzę na http://yourapps.info/aplikacje-na-iphona - stronka na której znaleźć recenzje gier i apek na ten system (na Andka również)

forum.mobione.pl - Android - Windows mobile - modyfikacje

Odp: Przydatne i śmieszne aplikacje na iPhone - wątek informacyjny
« Odpowiedź #61 dnia: Środa, 22 Styczeń 2014, 13:25 »