Windowsy na pececie nie pozwola CI zrobic niczego z partycjami na karcie pamięci (ani na pendrive) tak długo, dopóki windowsy nie zobaczą tej karty jako fixed-drive. Żadne tam removable, czy dysk_wymienny. Z niektórymi pendrive'ami można jakoś to obejść (
http://www.pendriveapps.com/bootit-lexar-usb-flip-the-removable-media-bit-tool/ ). Z kartą pamięci jest trudniej. Nie dalej, jak tydzień temu widziałem krok-po-kroku opis, ale:
- nie pamiętam, gdzie
- ryzyko spieprzenia konfiguracji windowsa jest znaczne.
Generalnie sprowadzało się do modyfikacji plików *.inf odpowiedzialnych za ładowanie sterownika danej, konkretnej karty pamięci. Jeśli bardzo Ci zależy, to wykonam poszukiwanie raz jeszcze.
Chyba najprostszym sposobem jest:
- załadowanie Storag3Managera do palmtopa
- wsadzenie karty pamięci do palmtopa
- podłączenie całości do peceta,
- a potem (w pececie): start / panel sterowania / narzęzdia administracyjne / zarządzanie komputerem / zarządzanie dyskami