Autor Wątek: HTC HD2 Jak Przypisać AutoMapa do footprints  (Przeczytany 4418 razy)

Offline dyfrend

 • Wizytator
 • Podziękowań: 0
HTC HD2 Jak Przypisać AutoMapa do footprints
« dnia: Piątek, 16 Kwiecień 2010, 23:16 »
Panowiedow footprints jest taka funkcja, że po zrobieniu zdjęcia zapisuje on pozycje GPS, po wciśnięciu ikonki pod zdjęciem lub przy danych z gps-a aplikacja automatycznie odpala nawigacje samochodową która kieruje cię do miejsca w którym zrobiłeś zdjęcie (dane GPS ) i tak standardowo w HD 2 jest to CoPilot ja natomiast używałem i używam Auto Mapy zresztą mam ją za free, a CoPilot po 15 dniach mogę sobie wykupić, tak więc chcę usunąć CP a właściwie już to zrobiłem, w sieci znalazłem to "
1.Copy all files and folders except CONTENT folder(the bigges one) from IGO8 directory to Program Files\Copilot\ - you will replace Audio folder(if you didn't deleted all from here.
2.Rename iGO8.exe to copilot.exe and just in case make one copy of this file with name splashscreen.exe
3.Edit sys.txt to point to the content folder
[folders]
content="Storage Card/iGO8/content"
4. Enjoy"
lecz ja już usonołem i nie moge se z tym poradzić. Prosze o pomoc jakieś wskazówki ...

Offline Budniu

 • Administrator
 • Core
 • *****
 • Podziękowań: 226
 • Nokia Lumia 820│Motorola Xoom 2 ME
Odp: HTC HD2 Jak Przypisać AutoMapa do footprints
« Odpowiedź #1 dnia: Sobota, 17 Kwiecień 2010, 00:19 »
Musiałbyś zedytować plik HTC Sense odpowiedzialny za zakładkę footprints, on ma zapisaną ścieżkę, którą ma odpalać po tapnięciu tzn. Windows\Program Files\Copilot\copilot.exe Tą ścieżkę na początek trzeba zmienić na Storage Card\AutoMapaEU\AutoMapa.exe (czy jak tam masz u siebie).
Uprzedzam następne Twoje pytanie - nie wiem, który to plik. Nazwy plików HTC SENSE to nazwy składające się z kombinacji cyfr i liter, musisz poszukać.


Offline dyfrend

 • Wizytator
 • Podziękowań: 0
Odp: HTC HD2 Jak Przypisać AutoMapa do footprints
« Odpowiedź #2 dnia: Sobota, 17 Kwiecień 2010, 10:46 »
ok popracuje nad tym :) i dam znac co wyszło


Offline dyfrend

 • Wizytator
 • Podziękowań: 0
Odp: HTC HD2 Jak Przypisać AutoMapa do footprints
« Odpowiedź #3 dnia: Wtorek, 20 Kwiecień 2010, 19:18 »
Odpaliłem AM na NaviPanelu na podstawie tej wskazówki lecz,nie wyznacza trasy ze współrzędnych zapisanych przy zdjęciach, AM jedynie wchodzi w stan gotowości , Copilot w jakiś sposób kojarzył współrzędne zapisane w footprints, AM tez ma możliwość wprowadzania punktu docelowego w formie współrzędnych GPS, zastanawia mnie czy w Rejestrze nie ma jakiegoś wpisu, lecz usunąłem wcześniej całego copilota i nie mogę tego zweryfikować, zresztą copilot był mocno związany z systemem wystarczy poszukać w rejestrach.Tutaj musiał by to sprawdzić ktoś kto jeszcze ma copilota. Wiec prośba jak ktoś by chciał sie pobawić w poszukiwania odpowiedzi to zapraszam :).