Autor Wątek: [Asus P750] Problem z radiomodolem.  (Przeczytany 1686 razy)

DRiKu25

• Gość
[Asus P750] Problem z radiomodolem.
« dnia: Piątek, 22 Maj 2009, 09:03 »
Cześć wszystkim!
Mam mały problem z moim tel. Wchodząc w ustawienia\połączenia\sieci GSM/3G wybierając GSM nie znajduje mi żadnej sieci natomiast przestawiając na 3G jest wszystko oki. Próbowałem wgrywać na nowo firmware radia, rom (w desperacji nawet Sorga  :oT ) i ciągle występuje ten sam problem. Zmiana karty SIM i operatora nic nie daje jak również wyjecie karty SIM i próba połączenia z nr alarmowym - bez rezultatu  ?-? Trochę to tak wygląda na moje laickie oko  jakby mi padły częstotliwości GSM natomiast 3G działają bez zarzutu. Moja aktualna wersja radia to V4.6.8.P1 ale kombinowałem dodatkowo z wersja 4.6.7 Około 2 tygodnie temu jestem pewien ze przestawiałem w/w ustawienia i GSM świeciło bez problemów. Będę wdzięczny za pomoc ale coś mi się wydaje ze serwisu raczej nie ominę  >:( Pozdrawiam

Offline Budniu

• Administrator
  • Core
  • Podziękowań: 226
  • Nokia Lumia 820│Motorola Xoom 2 ME
Odp: [Asus P750] Problem z radiomodolem.
« Odpowiedź #1 dnia: Piątek, 22 Maj 2009, 09:08 »
Powiedz czy jeżeli ustawisz GSM daje się zatwierdzić? Jeżeli tak to spróbuj ustawić, zatwierdzić, i sprawdź czy masz zasię w trybie normalnej pracy telefonu (może to tylko jakis delikatny bug), jak nie pomoże spróbuj, po tym wykonac SR i wtedy sprawdź, dalej możesz spróbować wgrać inny ROM, ale żeby był razem z RADIEM, nie osobno. Jak nie zabangla to ja nie mam pomysłu i chyba Cię czeka serwis.

DRiKu25

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Piątek, 22 Maj 2009, 09:44 »
Tak, bez problemu daje się zatwierdzić, po czym tel przechodzi w tryb szukania i logowania się do sieci i lipa: i ani na ręcznych ustawieniach wyszukiwania sieci, ani na automatycznych nie znajduje żadnej sieci cyt."Nie można odczytać ustawień z sieci. Spróbuj przejrzeć ustawienia później lub rozłącz połączenie danych i ponów probe" :D Poszukam tak jak radzisz jakiegoś ROM-u z radiem może zadziała :) Dziękuję za podpowiedz. Pozdro!

Offline utak3r

• Global Moderator
  • Core
  • Podziękowań: 140
  • Samsung Note 4
« Odpowiedź #3 dnia: Piątek, 22 Maj 2009, 10:38 »
może to jakaś wersja cdma, albo coś?... faktem jest, że czasem na jakichś wersjach romu musi być jakaś konkretna wersja radia, więc szukaj...
poszukałbym też oficjalnego romu jakiegoś.