Autor Wątek: HP Ipaq 614c - krok po kroku - instalacji AutoMapa Polska XL, Internet iPlus  (Przeczytany 12305 razy)

Offline exit

• Klubowicz
  • **
  • Podziękowań: 0
  • HP IPAQ 614c
Dostałem HP Ipaq 614c oraz AutoMapa Polska XL i nie wiem kompletnie jak ją zainstalować ??? Posiadam kartę 2 gb. Wiem że to głupie ale jestem zielony a na forum nic nie znalazłem.
« Ostatnia zmiana: Poniedziałek, 28 Lipiec 2008, 17:45 wysłana przez GrimReaper »

Offline may

• Administrator
  • Core
  • Podziękowań: 109
  • HTC One, Samsung GT P7500
Odp: Proszę o istrukcję krok po kroku( HP Ipaq 614c) instalacji AutoMapa Polska XL
« Odpowiedź #1 dnia: Niedziela, 27 Lipiec 2008, 13:24 »
Zacznij od tego - http://automapa.com/?PEI=53169&cid=53174&lng=PL
Zarejestruj się, ściągnij najnowszą wersję, podłącz HP do PC z zainstalowanym ActiveSync i uruchom ściągnięty plik.

Offline exit

• Klubowicz
  • **
  • HP IPAQ 614c
Odp: Proszę o istrukcję krok po kroku( HP Ipaq 614c) instalacji AutoMapa Polska XL
« Odpowiedź #2 dnia: Niedziela, 27 Lipiec 2008, 13:32 »
wszystko fajnie ale ja posiadam viste i tego programu nie zainstalujesz :D

Offline may

• Administrator
  • Core
« Odpowiedź #3 dnia: Niedziela, 27 Lipiec 2008, 13:40 »
Czyli zamiast ActiveSync masz WMDC, reszta jw

Offline bodzio69

• Świeżak ;)
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Niedziela, 27 Lipiec 2008, 13:53 »
exit ja tylko nie rozumiem dlaczego tutaj pytasz skoro masz orginal auto mapy przeciez masz wsparcie techniczne
http://www.automapa.pl/?PEI=38149&article_id=48490&lng=PL

Offline exit

• Klubowicz
  • **
  • HP IPAQ 614c
« Odpowiedź #5 dnia: Niedziela, 27 Lipiec 2008, 14:00 »
Dogadaj się z nimi :D życzę powodzenia , oni nie myślą i nie wiedzą co to za HP :P

Offline bodzio69

• Świeżak ;)
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Niedziela, 27 Lipiec 2008, 14:06 »
no w sumie moze i masz racje ale oni sa jak D* od Sra* zeby ci pomoc i ja na tym zawsze sie opieram jakby co to ich troche postrasz skargami itp. moze poskutkuje.
A tak w temacie to mysle ze pod vista raczej nie powinno byc problemow z instalka ale niestety niemam visty to nie sprawdze :)
pozdroofka
a i niemam hp :)

Napisalem do obslugi jak instalowac na viscie zobacze ( z ciekawosci ) co odpisza :)

no i odpowiedz suportu tak jak napisalem nie powinno byc problemow ale itak chyba zle mnie zrozumieli :P
Problemy z systemem Windows Vista wystepowaly w starszych
wersjach AutoMapy i zostaly juz wyeliminowane.

Jednoczesnie informujemy ze na 1 licencji da sie zarejestrowac
AutoMape tylko na 1 urzadzeniu. Aby korzystac z programu na
platformach PocketPC i komputerze, konieczne jest kupno drugiej
licencji.

Pozdrowienia / Regards / Mit freundlichen Gruessen
AutoMapa (gm)

a pytanie brzmialo tak :
 Witam
> Poniewaz bede zmienial system na windows vista ,a spotkalem
> sie z informacjami ze sa problemy z instalacja chcialbym
> prosic z wyprzedzeniem o opis szczegolowy jak zainstalowac
> AM przez viste.
> Z gory dziekuje za odpowiedz.

ocencie sami :)
pozdroofka

No i dodam jeszcze ze moze exit masz wygasla licencje na AM to wtedy bym sie nie dziwil ze support cie olewa po to chyba wprowadzili wykupywanie przedluzanie licencji abys mogl miec dostep do nowych wersji programu oraz wlasnie do wsparcia technicznego
« Ostatnia zmiana: Niedziela, 27 Lipiec 2008, 16:11 wysłana przez bodzio69 »

Offline may

• Administrator
  • Core
« Odpowiedź #7 dnia: Niedziela, 27 Lipiec 2008, 14:07 »
Ale Pocket którego masz nie ma tu żadnego znaczenia.

Offline exit

• Klubowicz
  • **
  • HP IPAQ 614c
« Odpowiedź #8 dnia: Niedziela, 27 Lipiec 2008, 14:13 »
Mam jeszcze jedno pytanie. Posiadam internet Iplus prywatnie 110 chciałbym go tak skonfigurować(hp) ,abym mógł korzystać z neta w ramach abonamentu?? Czy w ogóle jest to możliwe??

Offline Grimi

• GZU
  • Core
  • Podziękowań: 75
  • ♠ HTC Mozart ♥ Lark FreeBird 43.1
« Odpowiedź #9 dnia: Poniedziałek, 28 Lipiec 2008, 12:54 »
Mam jeszcze jedno pytanie. Posiadam internet Iplus prywatnie 110 chciałbym go tak skonfigurować(hp) ,abym mógł korzystać z neta w ramach abonamentu?? Czy w ogóle jest to możliwe??

Owszem jest to możliwe po WLAN - Internet Plus i pozostałych na stronie Plusa.

- Zobacz mnie na GoldenLine

Offline exit

• Klubowicz
  • **
  • HP IPAQ 614c
« Odpowiedź #10 dnia: Poniedziałek, 28 Lipiec 2008, 14:25 »
Nie o to mi chodziło nie o wlan, tylko o internet HSDPA , posiadam modem iplus i chce porostu w tym HP(ktory mam modem w sobie HSDPA) korzystać z internetu w ten sposób, czyli przełożyć kartę sim z modemu iplus do HP - internet jest wszędzie :D

Offline Grimi

• GZU
  • Core
« Odpowiedź #11 dnia: Poniedziałek, 28 Lipiec 2008, 14:43 »
Nie o to mi chodziło nie o wlan, tylko o internet HSDPA , (...)

Szkoda, że nie chce Ci się poszukać głębiej:

(...)i pozostałych na stronie Plusa.

Dial-up dla Plusa. Wystarczy w swoim PDA odpowiednio skonfigurować połączenie zgodnie z danymi na stronie dostawcy usługi.

Start->Settings->Connections->Connections->Add a new modem connection

Offline exit

• Klubowicz
  • **
  • HP IPAQ 614c
« Odpowiedź #12 dnia: Poniedziałek, 28 Lipiec 2008, 15:26 »
Thx ,ale mam pytanie z tego dialupa to tylko dla marek nokia siemns se sagem i lg a dla hp jaki numer??I czy na tym gprs bedzie mi chodziła prodkośc taka jaką mam w lapaku(okolo 3 mb) czyli HSDPA

Offline Grimi

• GZU
  • Core
Odp: HP Ipaq 614c - krok po kroku - instalacji AutoMapa Polska XL oraz Internet
« Odpowiedź #13 dnia: Poniedziałek, 28 Lipiec 2008, 17:42 »
No cóż... nie wszyscy Operatorzy podają jak to należy zrobić w PDA. Tworzysz nowe połączenie, wg. screen'ów załączonych przeze mnie. Dane dotyczą Ery, a Ty z moich wcześniejszych odpowiedzi wyciągnij sobie użytkownika i hasło dla iPlusa. Możliwe, że będą potrzebne dodatkowe dane dotyczące serwera, ale to już Plus.

ps
Zmodyfikowałem Twój tytuł - może ktoś będzie kiedyś potrzebował takowych informacji, a poprzedni tytuł był nieco mylący.

Offline exit

• Klubowicz
  • **
  • HP IPAQ 614c
Odp: HP Ipaq 614c - krok po kroku - instalacji AutoMapa Polska XL, Internet iPlus
« Odpowiedź #14 dnia: Poniedziałek, 28 Lipiec 2008, 17:53 »
Dzięki Ci bardzo!!!!!!!!!!!! Dzięki pomocy iplusa i twojej skonfigurowałem  :jupi:. Malusie pytanko?? Jak nakleję folie ochroną na wyświetlacz, to nadal dotykowy ekran będzie działał??
« Ostatnia zmiana: Poniedziałek, 28 Lipiec 2008, 18:02 wysłana przez exit »