Autor Wątek: mio p 560  (Przeczytany 2043 razy)

Offline maxpoter

• Świeżak ;)
  • *
  • Podziękowań: 0
  • wizard M3000 SPV
mio p 560
« dnia: Czwartek, 02 Lipiec 2009, 17:03 »
problej jest taki coś się stało wszytko działało  nawigacja i inne tam programy  wię kolega mi chciał dać nowszą nawigacje czyli igo    i wrzucił mi swoją kartę i chciał sprawdzić czy działa i tak po tym wszystkim nic nie działało po tym incydencie  i nie mogłem uruchomiuć żadnej nawigacji typu auto mapa tom tom i igo co miałem na karcie  więc co się mogło stać

a teraz czy idzie zrobić soft resert czy coś takiego bo nie wiem dokładnie czyli nowe ustawienia począdkowe może coś tam się powaliło  pomocy 9000 tysięcy kilometrów bez nawigacji jechałem  :D

Offline killcabbie

• Global Moderator
  • Core
  • Podziękowań: 15
  • iPad, iPod touch, Defy
Odp: mio p 560
« Odpowiedź #1 dnia: Czwartek, 02 Lipiec 2009, 18:48 »
Przecinki i kropki też przestały działać? Uformuj ten słowotok w jakieś zrozumiałe zdania

Offline Grimi

• GZU
  • Core
  • Podziękowań: 75
  • ♠ HTC Mozart ♥ Lark FreeBird 43.1
« Odpowiedź #2 dnia: Piątek, 03 Lipiec 2009, 11:29 »
Nie wiem co poszło nie tak...  ?-? SR wykonujesz wciskając guziczek w dolnej część PDA bez kary pamięci, a następnie wsadź tą starszą. Można też zrobić hard reset (off, joystick do góry+on lub joystick do góry+reset)... ale stracisz wszystko co na nim miałeś, cała pamięć zostanie skasowana i będzie w takim stanie jak nowy z fabryki, zostanie tylko Windows.
- Zobacz mnie na GoldenLine

Offline mobi

• Administrator
  • Core
  • Podziękowań: 351
  • Wizard/HD2/Kaiser/SGS3/HTC E8/HTC 10/Xiaomi MiA1
« Odpowiedź #3 dnia: Piątek, 03 Lipiec 2009, 11:46 »
zapis strumieniowy myśli, to taka nowa odmiana komunikacji

Offline utak3r

• Global Moderator
  • Core
  • Podziękowań: 140
  • Samsung Note 4
« Odpowiedź #4 dnia: Niedziela, 05 Lipiec 2009, 15:40 »
Kolega jest pewnie po wykładach, teraz to modne (choć jeszcze nie tak bardzo u nas)....
A do pytacza - mógłbyś jeszcze sprecyzować, czy nie działa NIC, czy tylko te inne nawigacje... btw, sporo masz kasy, że tak wszystkie posiadasz  :8)