Autor Wątek: Aplikacje z serii must have oraz ich instalacja  (Przeczytany 7973 razy)

Offline Budniu

• Administrator
  • Core
  • Podziękowań: 226
  • Nokia Lumia 820│Motorola Xoom 2 ME
Odp: Aplikacje z serii must have oraz ich instalacja
« Odpowiedź #15 dnia: Niedziela, 14 Październik 2012, 18:41 »
Wiem, że jest drugi wątek o oprogramowaniu, ale ogólny - ja będę w tym pisał konsekwetnie o aplikacjach naprawdę must have:
Od jakiegoś czasu mogliśmy uzyskać wskazania procentowe baterii na dwa sposoby: kopiując stosowny plik do folderu Windows i nadpisując nasz obecny (ta metoda pozwalała na uzyskanie kolorowych ikon)  lub za pomocą aplikacji Digital Power, która pozwalała nam wybrać kilka różnych wersji wyświetlania ikonek w taskbarze, ze wskazaniami procentowymi jednak w kolorze białym. Od dzisiaj możemy powyższy efekt uzyskać za pomocą aplikacji o nazwie Colors Start Menu w której do wyboru mamy 5 różnych wersji ikonek baterii:
1. domyślne,
2. domyślne z wartościami procentowymi,
3. pionowe z wartościami procentowymi,
4. okrągłe z wartościami procentowymi,
5. kolorowe z wartościami procentowymi.
Ponadto w obecnej wersji program daje nam możliwość zmiany kolorów kafelków tzn. ikon na nich umieszczonych na kolorowe lub w stylu tzw. Glass style. Obecnie wszystko może wyglądać tak (jak widać używam Windows Phone 7.8 dla niewtajemniczonych):

No jak dla mnie to jest mega wypaśne (jak na Windows Phone oczywiście) i nie musze chyba pisać, że aplikacja przeznaczona jest na odblokowane telefony.
Źródło  ;)