Autor Wątek: Debrandowanie GT-I9505 - Prosze o pomoc...  (Przeczytany 3287 razy)

Offline sylwia0703

• Wizytator
  • Podziękowań: 0
Debrandowanie GT-I9505 - Prosze o pomoc...
« dnia: Czwartek, 10 Październik 2013, 14:41 »
Witam wszystkich,
Jestem nowym uzytkownikiem na forum, jak rowniez swierzo upieczonym posiadaczem GT-I9505 (a tym samym telefonu z systemem Android).
Przepraszam, jesli smiece forum ale niestety nie moge ogarnac nic z tego co do tej pory znalazlam sieci wiec postanowilam zalozyc watek :( wybaczcie...

Otoz:
Telefon zostal kupiony w Austrii w sieci T-Mobile. Odkad go posiadam szukam informacji na temat debrandowania. Udalo mi sie zgromadzic w miare dla mnie zrozumiale info jak sie za to zabrac ale nie mam zielonego pojecia skad wziasc czysciutki 3 plikowy rom do GT-I9505 :( Szukalam nie tylko na poslkich stronach ale takze na angielskich czy niemieckich. I albo ja jestem za ciemna na to albo po prostu rzeczywiscie tak ciezko to znalesc...

Dlatego mam ogromna prosbe: Moze ktos wie gdzie znajde taki rom potrzebny do zdebrandowania mojego 'szajsunga' ???
Posiadam jakis plik PIT do GT-I9505 i rom pobrany z sammobile ale nie mam reszty :P albo mam tylko o tym nie wiem :P

Bardzo bardzo bardzo prosze o pomoc. Jestem totalnie w tym zielona. Nie ogarniam totalnie nazewnictwa na forach ani slungu... Chce wykonac tylko ta jedna jedyna rzecz i to wszystko :(

PS: oddalm juz telefon do jakiegos goscia ktory mial sie tym zajac ale okazalo sie ze, jak wlaczam telefon to pojawia sie powitanie jakiegos MEO i w srodku byly jakies portugalskie appki z tego :/ wtf? Appki daly sie usunac, powitanie zostalo... Co to moze byc ? A moze on juz jest zdebrandowany jak trzeba ?

Prosze o wyrozumialosc oraz pomoc :(

Offline utak3r

• Global Moderator
  • Core
  • Podziękowań: 140
  • Samsung Note 4
Odp: Debrandowanie GT-I9505 - Prosze o pomoc...
« Odpowiedź #1 dnia: Czwartek, 17 Październik 2013, 10:21 »
Jak już wspominałem Autorce posta na privie, na xda jest wielki zbiór ROMów - od oryginalnych, jedynie prerootowanych, po odchudzone prerootowane, przygotowane do flaszowania Odinem. Jest to najłatwiejsza i najszybsza droga do zdebrandowania urządzenia i przywrócenia oryginalnego, Samsungowego ROMu :)