Autor Wątek: Prosba o pomoc z SGS5 SM-G900F  (Przeczytany 1538 razy)

Offline lucekxxx

• Core
  • Podziękowań: 2
  • Sztywny v15CHT2. ParanoidAndroid, EvoHD2 native SD
Prosba o pomoc z SGS5 SM-G900F
« dnia: Piątek, 19 Czerwiec 2015, 21:19 »
Witam,
widze, ze nie ma dzialu o S5... ale tym niemniej prosze o pomoc ::) Niestety, probowalem zrootowac moje s5 z andkiem 5.0.0 w efekcie wywalilo mi z niego recovery i telefon sie nie uruchamia z powodu braku powyzszego i to jest napisane po ponownym wlaczeniu, ze:    RECOVERY BOOTING....
                                                                       RECOVERY IS NOTSEANDAOIO ENFORCING
                                                                       Set Warranty Bit : recovery
Czy jest na to jakas rada, czy tylko service? Bede probowal wgrac cale firmware 5.0.0, nie wiem czy tak sie nie ratowac... moze ktos ma jakiegos pomysla ??? na ten defekt, przy zabawie z andkiem :hi:
« Ostatnia zmiana: Piątek, 19 Czerwiec 2015, 21:31 wysłana przez lucekxxx »
HtC HD2, but don't fall down from one self. And now Slim 4.2.2 Swap "Fastest ICS ever", a to juz przezytek: EvoHD2v10 ICS 4.0.4-full HWA
Teraz nowa zabawka i doswiadczenia SGS3 I9300, SlimRom 4.3.1 JB official

Offline mobi

• Administrator
  • Core
  • Podziękowań: 351
  • Wizard/HD2/Kaiser/SGS3/HTC E8/HTC 10/Xiaomi MiA1
Odp: Prosba o pomoc z SGS5 SM-G900F
« Odpowiedź #1 dnia: Piątek, 19 Czerwiec 2015, 22:09 »
Musisz wgrać coś stockowego, czy to samo recovery, czy też firmaware, nie wiem jak to w nowych samsungach dokładnie wygląda.

Póki masz kontakt z telefonem, to nie widzę sensu oddawać go do serwisu.

Offline lucekxxx

• Core
  • Podziękowań: 2
  • Sztywny v15CHT2. ParanoidAndroid, EvoHD2 native SD
Odp: Prosba o pomoc z SGS5 SM-G900F
« Odpowiedź #2 dnia: Piątek, 19 Czerwiec 2015, 22:16 »
rootowanie powtarzalem dwukotnie, :sleep: jak bylo napisane w razie nie dzialania i nic to nie dalo wiec sprubuje wgrac stocka..., moze cos to da...

:D ... i to jest ironia  :D bo stare sgs3 śmig :D a na 5.1.1 blisspop, az furczy(tylko brakuje na razie mozliwosci wykozystania EXTSD), a nowa s5 padla na :D razie ?-?
« Ostatnia zmiana: Piątek, 19 Czerwiec 2015, 22:26 wysłana przez lucekxxx »
HtC HD2, but don't fall down from one self. And now Slim 4.2.2 Swap "Fastest ICS ever", a to juz przezytek: EvoHD2v10 ICS 4.0.4-full HWA
Teraz nowa zabawka i doswiadczenia SGS3 I9300, SlimRom 4.3.1 JB official