Autor Wątek: i900 Omnia - rozmowy na temat romów, radia, boota itd  (Przeczytany 73567 razy)

lupus

• Gość
Odp: [Omnia] Czy możliwy downgrade ROM-u ?
« Odpowiedź #60 dnia: Sobota, 30 Maj 2009, 10:03 »
ciekawe, ciekawe, a tak swoja droga Ryrzy robi WM6.5 PL chyba poczekam na niego. Mam obecnie DXID1 P1N i sam w sobie rom jest OK chociaż WWE. Jednak ma małego buda w postaci zawieszającego się często WiFi-nie idzie włączyć, pomaga jedynie SR (kilka razy dziennie) a to juz mnie zaczyna wkurzać. Obzerkam ten rom, który zapodałeś albo wróce do romu Ryrzego (6.1)

Offline Budniu

• Administrator
  • Core
  • Podziękowań: 226
  • Nokia Lumia 820│Motorola Xoom 2 ME
« Odpowiedź #61 dnia: Sobota, 30 Maj 2009, 10:13 »
Lupus sprawdź ten rom BARR jest naprawdę stabilny i ja nie zauważyłem bugów w stabilności czy działaniu. Z drobnych niedoróbek zauważyłem nie do końca usuniętą rejestrację DiVX i pare dołożonych programów w wersji WWE, ale z tym to chyba najmniejszy problem.
A co do WM 6.5 to nie jestem przekonany biorąc pod uwagę, że na dzień dzisiejszy to tylko kompilacje 6.0 i 6.1 bo z tego co wiem WM 6.5 nie ukazał sie dotychczas oficjalnie (chyba, że się mylę) ?-?
« Ostatnia zmiana: Sobota, 30 Maj 2009, 11:04 wysłana przez Budniu »

forum.mobione.pl - Android - Windows mobile - modyfikacje

« Odpowiedź #61 dnia: Sobota, 30 Maj 2009, 10:13 »

Offline globalbus

• GZU
  • Core
  • Podziękowań: 77
  • N900 + Zest
« Odpowiedź #62 dnia: Sobota, 30 Maj 2009, 11:15 »
Jednak ma małego buda w postaci zawieszającego się często WiFi-nie idzie włączyć, pomaga jedynie SR (kilka razy dziennie) a to juz mnie zaczyna wkurzać.
uwalone wzc? Też przez to kiedyś przechodziłem :oT

« Odpowiedź #62 dnia: Sobota, 30 Maj 2009, 11:15 »

lupus

• Gość
« Odpowiedź #63 dnia: Sobota, 30 Maj 2009, 16:27 »
Jednak ma małego buda w postaci zawieszającego się często WiFi-nie idzie włączyć, pomaga jedynie SR (kilka razy dziennie) a to juz mnie zaczyna wkurzać.
uwalone wzc? Też przez to kiedyś przechodziłem :oT
powiem Ci, że gdyby nie to to byłby niezły rom.

Offline Budniu

• Administrator
  • Core
« Odpowiedź #64 dnia: Sobota, 30 Maj 2009, 17:31 »
No i się na jakiś czas wyleczyłem z gotowania :oT. Podjąłem dzisiaj rękawicę i twardo usiadłem do edycji romu. Siedziałem i konmbinowałem jakieś 2 godz. i za każdym razem zatrzymywało się wszystko na błędzie aplikacji PKGTools.exe, a przy wypakowywaniu OEM i SYS w pewnym momencie się urywa i wyświetla się komuniakt dotyczący nie odnalezienia określonego pliku, po czym czyszczone jest to co do tej pory zostało wypakowane i kupa >:(. Próbowałem na wszystkie sposoby
wszystko dobrze robisz, pkgtools jest strasznie fochowatym programem i lubi się obrazić .
Należy przeinstalować biblioteki .net i spróbować ponownie 
przeinstalować net framework oraz C++, ale niczego to nie zmienia :gwm:. Akcja skończyła się rzutem za 3 pkt do kosza całym folderem i900Rom i już prawie  o- kuchnię. No cóż niech poleży i poczeka, do tworzenia pierwszego tematu do HS++ też musiałem poczekać i potrawić całość z pare dni.

Offline globalbus

• GZU
  • Core
  • Podziękowań: 77
  • N900 + Zest
« Odpowiedź #65 dnia: Sobota, 30 Maj 2009, 17:32 »
No i się na jakiś czas wyleczyłem z gotowania :oT. Podjąłem dzisiaj rękawicę i twardo usiadłem do edycji romu. Siedziałem i konmbinowałem jakieś 2 godz. i za każdym razem zatrzymywało się wszystko na błędzie aplikacji PKGTools.exe, a przy wypakowywaniu OEM i SYS w pewnym momencie się urywa i wyświetla się komuniakt dotyczący nie odnalezienia określonego pliku, po czym czyszczone jest to co do tej pory zostało wypakowane i kupa >:(. Próbowałem na wszystkie sposoby
Rozbierasz rom, który już przeleciał przez kuchenkę?

Offline Budniu

• Administrator
  • Core
« Odpowiedź #66 dnia: Sobota, 30 Maj 2009, 17:41 »
Rozbierasz rom, który już przeleciał przez kuchenkę?
:-[
« Ostatnia zmiana: Sobota, 30 Maj 2009, 18:34 wysłana przez Budniu »

lupus

• Gość
« Odpowiedź #67 dnia: Sobota, 30 Maj 2009, 21:08 »
Lupus sprawdź ten rom BARR jest naprawdę stabilny i ja nie zauważyłem bugów w stabilności czy działaniu. Z drobnych niedoróbek zauważyłem nie do końca usuniętą rejestrację DiVX i pare dołożonych programów w wersji WWE, ale z tym to chyba najmniejszy problem.
A co do WM 6.5 to nie jestem przekonany biorąc pod uwagę, że na dzień dzisiejszy to tylko kompilacje 6.0 i 6.1 bo z tego co wiem WM 6.5 nie ukazał sie dotychczas oficjalnie (chyba, że się mylę) ?-?

dobra-rom na Omni-zobaczymy co zacz

Offline Chester

• Global Moderator
  • Core
  • Podziękowań: 26
  • Sprzęt: SGSIII
« Odpowiedź #68 dnia: Niedziela, 31 Maj 2009, 12:27 »
i jak tam? znalazł ktos jakiś ciekawy romik na i900?
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły...

Offline Budniu

• Administrator
  • Core
« Odpowiedź #69 dnia: Niedziela, 31 Maj 2009, 12:38 »
No jak dla mnie póki co ten jest ok. BARR2 v5 SAID2 no spb no manilla zobaczymy co o nim powie Lupus ?-?

« Odpowiedź #69 dnia: Niedziela, 31 Maj 2009, 12:38 »

lupus

• Gość
« Odpowiedź #70 dnia: Niedziela, 31 Maj 2009, 12:50 »
jak na razie rewelka, od wczoraj zero problemów a i bateria od wczoraj od 20 trzyma jak zaczarowana-bez doładowywania (usb-pc) mam teraz 90%. Wgrałem rom z manilą. Troszkę mało pamieci (spada do 45 MB) ale zaraz poszukam jak tu PP zmieniać.

Offline Budniu

• Administrator
  • Core
« Odpowiedź #71 dnia: Niedziela, 31 Maj 2009, 12:57 »
Ja uważam, że na chwilę obcną ten rom jest chyba najciewkaszy i najstabilniejszy ze wsyztskich modyfikowanych, które znalazłem.

« Odpowiedź #71 dnia: Niedziela, 31 Maj 2009, 12:57 »

lupus

• Gość
« Odpowiedź #72 dnia: Niedziela, 31 Maj 2009, 13:20 »
Ja uważam, że na chwilę obcną ten rom jest chyba najciewkaszy i najstabilniejszy ze wsyztskich modyfikowanych, które znalazłem.

jak na razie (tfu, tfu) nic się nie sypie

Offline Budniu

• Administrator
  • Core
« Odpowiedź #73 dnia: Niedziela, 31 Maj 2009, 13:28 »
Mały off top, skoro jesteśmy przy Omni to w temacie sim-locka dokleiłem post ze sposobem odnośnie nie działania dotychczasowej metody na nowych romach (SAID) (sprawdzone u mnie - działa).
« Ostatnia zmiana: Niedziela, 31 Maj 2009, 15:11 wysłana przez Budniu »

Offline Chester

• Global Moderator
  • Core
  • Podziękowań: 26
  • Sprzęt: SGSIII
« Odpowiedź #74 dnia: Niedziela, 31 Maj 2009, 14:55 »
haha a ja wyśmiałem sam siebie. wgrałem dla testów rom barr v5 M2D i tak juz zostało haha. na obecne uzytkowanie m2d spełnia moje oczekiwania na omni. na kaiserze nie pasował bo wszystko było pod klawiszami. w omni jak wiadomo klawiszy mało i taki interface jest przydatny... no chyba że ktoś da mi jakiś fajny themes do hs++. na tą chwilę rozważam zmianę romu na ten od Ryrzego v4. nie ma tego beznadziejnego Nitrogena a za to jest touch player
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły...

« Odpowiedź #74 dnia: Niedziela, 31 Maj 2009, 14:55 »