Autor Wątek: Rom 2.03.540.3 Standard Innovation  (Przeczytany 1277 razy)

max_dara

• Gość
Rom 2.03.540.3 Standard Innovation
« dnia: Poniedziałek, 27 Kwiecień 2009, 23:31 »
Witam, mam problem z wgraniem romu 2.03.540.3 Standard Innovation na początku instalacji wyskakuje mi bład :error 240 file open
the update utility can not open the teguested file. please check your update utility. Prosze o pomoc nie bardzo się mogę w tym połapać
HTC Diamond
« Ostatnia zmiana: Wtorek, 28 Kwiecień 2009, 07:13 wysłana przez max_dara »

Offline mr_deimos

• GZU
  • Senior
  • Podziękowań: 19
  • HTC G1 (chwilowy odpoczynek od WinMo)
Odp: Rom 2.03.540.3 Standard Innovation
« Odpowiedź #1 dnia: Wtorek, 28 Kwiecień 2009, 00:17 »
Po pierwsze, jakoś mamy ostatnio deficyt kryształowych kul więc trudno stwierdzić na jakie urządzenie próbujesz ten rom wgrać - wpisz jaką masz maszynę w profilu, a łatwiej będzie w przyszłości ci pomóc.
Odnośnie romu - jak na mój gust próbujesz go wgrać z jakiegoś głęboko zakopanego katalogu i po prostu program głupieje na długiej ścieżce. Mógłbyś spróbować wrzucić to wszystko gdzieś na roota (np c:/ROM czy coś w tym stylu) i wtedy spróbować.
Poza tym ogólna rada - upewnij się, że dobrze przeczytałeś i zrozumiałeś instrukcję flashowania. Niby nie jest to nic trudnego, ale nieuwaga i przeoczenie któregoś z punktów procedury może kosztować sporo nerwów.

max_dara

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Wtorek, 28 Kwiecień 2009, 17:39 »
nie bardzo sie na tym znam ale na c: niema tyle miejsca aby to wrzucić, instrukcje czytałem juz z 10 razy ale nic nowego nie doczytałem niestety ?-?

Offline mobi

• Administrator
  • Core
  • Podziękowań: 351
  • Wizard/HD2/Kaiser/SGS3/HTC E8/HTC 10/Xiaomi MiA1
« Odpowiedź #3 dnia: Wtorek, 28 Kwiecień 2009, 18:24 »
to wgraj na D:\ lub E:\ ale cały czas pamiętaj o krótkich ścieżkach