Autor Wątek: HtC TyTn II vs bateria 2400 mAh  (Przeczytany 2680 razy)

RedCrow

• Gość
HtC TyTn II vs bateria 2400 mAh
« dnia: Czwartek, 09 Kwiecień 2009, 23:20 »
Witam..Mam pytania do użytkowników "kajzerki" lub innego PPC którzy posiadają baterie 2400mAh, zamierzam zakupić sobie taką , dlatego chciałbym się dowiedzieć czegoś o niej od osób które ją posiadają :

-jak długo "trzyma" przy normalnym użytkowaniu w porównaniu do standardowej 1350?
-jak kaiser wygląda z tą grubszą klapka  ?-?..jak ktoś ma fotkę to chętnie bym lukną :).
-czy tytanek nie będzie miał jakiś skutków ubocznych przy takim kolosie ;)..pewnie waga i trochę grubszy tył..ek ale to nie problem :ok:
.
..w sumie to czy się warto kupić taką baterie?
« Ostatnia zmiana: Poniedziałek, 18 Maj 2009, 22:25 wysłana przez RedCrow »

Offline mobi

• Administrator
  • Core
  • Podziękowań: 351
  • Wizard/HD2/Kaiser/SGS3/HTC E8/HTC 10/Xiaomi MiA1
Odp: HtC TyTn II vs bateria 2400 mAh
« Odpowiedź #1 dnia: Czwartek, 09 Kwiecień 2009, 23:22 »
na ostatnie pytanie, raczej nie dostaniesz odpowiedzi, sam musisz jej sobie udzielić na podstawie 2 pierwszych pytań

Offline ★tomaszkap★

• GZU
  • Core
  • Podziękowań: 29
  • [Avatar-Sawyer]TAB 10.1,MSI Wind,Xiaomi RedmiNote4
Odp: HtC TyTn II vs bateria 2400 mAh
« Odpowiedź #2 dnia: Piątek, 10 Kwiecień 2009, 07:37 »
Właśnie jak z łapaniem fixa przy takiej baterii ? W Diamondzie GPS przez większą baterię nie działa.
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei Są:PALM Centro, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB

RedCrow

• Gość
Odp: HtC TyTn II vs bateria 2400 mAh /2800mAh
« Odpowiedź #3 dnia: Piątek, 24 Kwiecień 2009, 11:00 »
Właśnie jak z łapaniem fixa przy takiej baterii ? W Diamondzie GPS przez większą baterię nie działa.

z tego co sie dowiedziałem od sklepu który sprzedaje baterie to ten problem występuje tylko w Diamondzie..ale nie potrafili mi powiedzieć co jest tego przyczyna :)..nie długo zakupie bateryjke to napisze coś więcej o niej.

Edit:

Baterie zakupiłem, trochę większy model bo 2800mAh (Cameron Sino) po kilku dniach testowania podzielę się z wami moimi spostrzeżeniami ;)
-jest gruba..dwukrotnie grubsza od standardowej   :D
- sprzęt zrobił się cięższy..   ;)
-klapka dołączona do baterii pasuje idealnie,nie ma luzów i nie wystaje poza obrys kaisera minusem jest brak szkiełka ochronnego na obiektyw kamery(jest tylko dziurka >:(),tandetnie wykonana osłona na głośnik i trochę słaba powłoka antypoślizgowa(można łatwo porysować) w stosunku do oryginalnej klapki.
-bateria trzyma..trzyma długo, przy "normalnym" użytkowaniu tj. ok 40min rozmowy dziennie ,20smsów, 30min grania ,40min internetu(gprs) ,poczta,pogoda...trochę grzebania ;) wytrzymała 52 godziny gdzie oryginalną ładowałem co 24h
-na romie który akurat posiada kajzerka odczyt baterii jest poprawny(czytałem ze na niektórych jest z tym problem przy większych bateriach)
-ładowanie od 0 do 100% zajmuje około 4h ale niema się czemu dziwić większa pojemność wymaga czasu ;)
-łapanie "fixa" na GPS jest bez zmian, działa normalnie :ok:
Trochę fotek

« Ostatnia zmiana: Poniedziałek, 18 Maj 2009, 22:20 wysłana przez RedCrow »