Autor Wątek: toshiba g810 - pare pytan  (Przeczytany 2817 razy)

Offline Wojtas98

• Wizytator
  • Podziękowań: 0
toshiba g810 - pare pytan
« dnia: Sobota, 22 Sierpień 2009, 13:55 »
witam,
zastanawiam sie nad kupieniem toshiby g810, co o niej myslicie? jakie sa jej wady, zalety? czy warto ja kupic za ok 600zl?
patrzac po danych technicznych to telefon prezentuje sie calkiem niezle:) ale jak to wyglada w rzeczywistosci?
pzdr
Wojtas98

Offline radkyz

• Senior
  • Podziękowań: 5
  • i780 WM 6.5.3 OC 806MHz już za kilka dni.
Odp: toshiba g810 - pare pytan
« Odpowiedź #1 dnia: Poniedziałek, 24 Sierpień 2009, 18:10 »
Osobiście nie miałem z tym nic do czynienia ale przeglądnąłem internet xD
Posiadam ten telefon i nie polecam: Wady: 1. Głośnik to jakaś pomyłka, nie da się przez niego nic słuchać, jest strasznie cichy (prawie niemy). 2. Rysik - jego sposób wyciągania to mistrzostwo, gorszego sposobu jeszcze nie widziałem. 3. Rozłącza rozmowy telefoniczne i gubi zasięg. 4. Wiesza się 5. Bateria trzyma średnio 2 dni. 6. Przyciski dotykowe to jednak nieporozumienie w telefonie (na pewno w tym). 7. Słuchawki także bardzo ciche, nie da się przez nie słuchać. 8. Po podłączeniu zestawu słuchawkowego nie ma wybierania głosowego. 9. Aparat fotograficzny - bardzo słaba jakość zdjęć, poza tym brudzi się od wewnątrz....
Source: http://www.mgsm.pl/katalog/toshiba/g810/

Chociaż według mnie ludzie lubią histeryzować... Może dlatego że nie odwiedzają mobione xDD
"and u sir are midway between the condom and the c*ck .
U gay gay sir."

xDD

Offline polmrx

• Wizytator
« Odpowiedź #2 dnia: Sobota, 19 Wrzesień 2009, 23:27 »
 :-: Kolego posiadam ten telefon i to co jest napisane w cytacie jest trochę przesadzone 1. Głośnik działa dobrze  2. Rysik chciałbym żeby ktoś kto projektował codziennie wyciągał to jest fakt że trudno wychodzi ale nie ma takiego problemu 3. Nie zdarzyło mi się  5 to jest prawda ale jak się bawisz i dużo dzwonisz 6 brak zarzutów 7. nie są tragiczne 8. TAK tu się zgodzę 9 co do aparatu nic nie mogę powiedzieć nie korzystam za często. 10 Szkoda że nie pomyśleli o  dodatkowym złączu na słuchawki 

Offline Speeder

• Global Moderator
  • Core
  • Podziękowań: 26
  • Galaxy Note 2
« Odpowiedź #3 dnia: Niedziela, 20 Wrzesień 2009, 14:27 »
Wiesz wiele zależy od tego, do czego to ma Ci służyć... Osobiście, jakoś odstrasza mnie ten model, Qualcomm MSM7200 400Mhz demonem szybkości nie jest, nie wyobrażam sobie także użytkowania PDA z dodatkowymi klawiszami, pograć na tym w cokolwiek musi być zabawnie trudno. Osobiście poleciłbym zerknąć na ofertę Asusa, szczególnie P750, ale tak jak mówię, najważniejsze żebyś zaznaczył do czego ma Ci to służyć.

Offline yomaa

• Senior
  • Podziękowań: 7
  • Toshiba G900//Nokia N-Gage QD
« Odpowiedź #4 dnia: Niedziela, 20 Wrzesień 2009, 14:48 »
w mojej g900 jest wyświetlacz 3'' i uważam, że ciężko jest tam napisać chociażby sms, a tutaj 2.8'' i brak qwerty. I tak jak napisał Speeder- słaby procek. btw, on nie jest dpad'a, prawda ?

Offline Wojtas98

• Wizytator
« Odpowiedź #5 dnia: Niedziela, 20 Wrzesień 2009, 23:56 »
dzieki za informacje :) ogolnie to teraz korzystam z HTC Propheta - wyswietlacz 2,8" i nie mam problemu z pisaniem smsow:P (korzystam z klawiatury t9 i pisze palcem), tylko denerwuje mnie wolny procesor i kiepski aparat, brak gpsu, umts i to ze wyswietlacz nie jest tak czuly. mysle o zmianie PDA i tak sie rozgladam za czyms w okolicach 600zl. i ta toshiba mi wpadla w oko, rowniez z uwagi na nieduze wymiary:)
pozdrawiam

lupus

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Poniedziałek, 21 Wrzesień 2009, 00:05 »
wyświetlacz masz za mało czuły  ?-? na Prophecie  ?-?  to czulszego nie znajdziesz tym bardziej w palucholubnych PDA

Offline Wojtas98

• Wizytator
« Odpowiedź #7 dnia: Poniedziałek, 21 Wrzesień 2009, 00:25 »
czulosc ogolnie poprawila sie po wgraniu caba z itouch, teraz mniej trzeba dociskac wyswietlacz. ale moze po prostu mam takie wrazenie, wkurza mnie to ze czasami dziwnie sie zachowuje wyswietlacz, np naciskam X zeby cos zamknac a na ekranie otwiera mi sie menu z prawego softkeya;/